POZOR ZMĚNA

MUDr. Alena Potěšilová 10.5.-13.5.2021 neordinuje

Upozorňujeme rodiče, že lékař žádné odbornosti - tedy ani alergolog, imunolog - nemá pravomoc vydávat doporučení k zákazu nošení roušek při školní výuce. Ředitelé škol jsou povinni ze zákona krytí dýchacích cest po dětech vyžadovat. Pokud dítě roušku nesnáší, je možné mu opatřit štít nebo roušku z takového materiálu, který toleruje. Roušky nosit nemusí pouze autisti a děti mentálně postižené.


POZOR  - ORDINACE v PŘEROVĚ PŘESTĚHOVÁNA DO NOVÝCH PROSTOR  -  U Výstaviště 182/8, Přerov, samostatný vchod od panelových domů.

Telefonní číslo zůstává stejné - 581201460Pozor: od ledna změna ordinační doby ve čtvrtek u 

MUDr. Roubalíkové a Potěšilové: 

MUDr. Roubalíková - od ledna ve čtvrtek ordinuje v Přerově 7:30-15:00

MUDr. Potěšilová - od ledna ordinuje ve čtvrtek v Hranicích 7:30-15:00

Novinky


V době koronavirové karantény odpolední ordinace přizpůsobena počtu objednaných pacientů.


Ordinace v Hranicích je od 1.února 2020 přestěhována do nových prostor v přízemí budovy dětského oddělení Nemocnice Hranice a.s.

Nové telefonní číslo do hranické ordinace od 1.2.2020 je 581679353


V případě podezření na infekci koronavirem Covid-19 postupujte podle obecně platných předpisů, které vydává hlavní hygienik a plánovanou kontrolu v naší ambulanci telefonicky přeobjednejte. Pacienty s podezřením na COVID a akutní infekcí neošetřujeme.

Přehled důležitých odkazů:K vyšetření je nutno se předem objednat. S sebou si prosím vezměte kartičku pojištěnce, doporučení odesílajícího lékaře a případně výsledky dosud provedených vyšetření.